fbpx

Webinary

cips

Zakupower –  Power of Procurement to cykl spotkań online, podczas których eksperci Profitii wraz z zaproszonymi gośćmi poruszą zagadnienia związane z Zakupami.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę zakupową, poznać ciekawe studia przypadków i punkt widzenia naszych gości.

Loga all 

 

Jak zapewnić efektywny model pracy zdalnej przez długi czas – wskazówki dla zakupowców

 

Szukasz praktycznych inspiracji jak zapewnić dwucyfrową poprawę produktywności oraz znaczący wzrost energii i zaangażowania w Twoim zespole?

 

webinar propozycja 2 www

Dołącz do najbliższego wydarzenia, podczas którego znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jak zapewnić pełną przejrzystość, wizualizację statusu zadań, ich pomiar oraz znać rzeczywisty czasu pracy zespołu?

  • Jak zarządzać zdalną pracą zespołową w zróżnicowanym, dynamicznym i złożonym środowisku domowym dostosowując model organizacji pracy do nowych potrzeb?
  • Jak dystrybuować priorytetowe zadania zapewniając ich realizację oraz zrównoważone obciążenie pracą dostępnych pracowników bez spadku SLA na kluczowych procesach/ klientach?

  • Jak zadbać o wzrost zaufania, współpracy oraz energii do poszerzania kompetencji/ wdrażania nowych pracowników do zadań, usprawnień i zmian w procesach?

  • Jak zapewnić każdemu pracownikowi środowisko pracy, w którym będzie mógł się skupić i mieć pewność, że wykonuje właściwe zadania we właściwym czasie?

  • Jak stworzyć przestrzeń umożliwiającą dalszy wzrost produktywności w przyszłości i jak zapewnić dostęp do wiarygodnych danych, by podejmować właściwe decyzje w czasie spowolnienia gospodarczego?

 

 

Kiedy: 08/04/2021 | 15.00 - 16.30

Czas trwania: 90 minut

 

08/04/2021 g. 15.00 - Zapisz się!

Eksperci:

Łukasz Mazurowski - Partner Zarządzający, Profitia

Image 2

Doświadczony konsultant i menadżer projektów zakupowych. Doradzał największym firmom regionu w branżach: surowcowej, produkcyjnej, telekomunikacyjnej oraz finansowej. Prowadził projekty zakupowe mające przede wszystkim na celu poprawę efektywności w zakupach poprzez wdrożenie zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań procesowych oraz organizacyjnych. Doradzał w kilkudziesięciu procesach negocjacyjnych wspieranych metodyką harvardzką, które przyniosły ponad 500 mln rocznych oszczędności.

Od początku działalności zawodowej związany z zakupami. Karierę rozpoczął z Accenture współtworząc innowacyjny portal handlu między przedsiębiorstwami. Spędził ponad 1 rok w Chinach prowadząc własną działalność i poznając tajniki specyficznych negocjacji z przedstawicielami Państwa Środka. Powrócił do konsultingu, najpierw do Accenture, później związał się na ponad 5 lat z A.T. Kearney – wiodącą globalną firmą doradczą, przede wszystkim w zakresie zakupów.

 

 Krzysztof Pimpicki - CEO, Positive Productivity

kp wwwJest twórcą i głównym promotorem metodologii Positive Productivity®. Jego zadaniem jest zapewnianie pożądanych wyników biznesowych dla klientów poprzez wprowadzenie nowej kultury organizacyjnej i zmianę sposobu działania organizacji. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów strategicznych i operacyjnych poprzez wdrażanie nowych systemów zarządzania.

Jego 17-letnie doświadczenie w zakresie wprowadzania zmian obejmuje dziesiątki strategicznych projektów wdrożeniowych i setki warsztatów dotyczących zarządzania i efektywności operacyjnej. Ma żonę i troje dzieci. Jest zapalonym triathlonistą.

 

 

 

08/04/2021 g. 15.00 - Rejestracja

Minione webinary Zakupower

"Sprzedaj" Zakupy w organizacji - praktyczne tricki ekspertów

"Sprzedaj" Zakupy w organizacji - praktyczne tricki ekspertów

  Webinar: "Sprzedaj" Zakupy w organizacji - praktyczne tricki ekspertów - panel dyskusyjny

Procurement Olympics - get a gold medal in CAPEX procurement

Procurement Olympics - get a gold medal in CAPEX procurement

 Complex CAPEX projects are a big challenge for Procurement. The organization of the London 2012 Olympics...

Benefity pracownicze w covidzie – jak się odnaleźć w nowej pandemicznej rzeczywistości?

 Benefity pracownicze w covidzie – jak się odnaleźć w nowej pandemicznej rzeczywistości?

Pandemia to wielkie wyzwanie dla wielu aktywności firm – w tym dla działów HR i Zakupów. Jedną z kategorii, kt...

How to attract and keep the BEST people in Procurement

How to attract and keep the BEST people in Procurement

How to attract and keep the BEST people in Procurement. Great Buyers have always been a rare breed.

Kontakt

  kontakt (@) profitia.pl
  + 48 22 350 90 91
  + 48 22 350 90 91
 Al. Niepodległości 58, Warszawa