fbpx

Procurement Executive Development Programme

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w 8. edycji unikatowego programu menedżerskiego Procurement Executive Development Programme, wspierającego przygotowanie do uzyskania tytułu MCIPS w skróconej ścieżce menedżerskiej przeznaczonej dla kadry kierowniczej obszaru Zakupów.

Program PEDP jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów zakupowych, którzy w najbliższym czasie rozważają przystąpienie do ścieżki Management Entry Route w celu uzyskania tytułu MCIPS. Program PEDP wspiera takie osoby w procesie uporządkowania i ustrukturyzowania posiadanej wiedzy zakupowej w procesie przygotowania do elementów ścieżki MER, czyli:

 • testu wiedzy zakupowej Procurement Capabilities Assessment – za pomocą intensywnych szkoleń z trenerami CIPS
 • wywiadów 1 na 1 badających spełnianie menedżerskich kompetencji zakupowych wymaganych przez Instytut CIPS – za pomocą sesji coachingowych z trenerem, który na co dzień przeprowadza takie wywiady

W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 70 osób z kadry kierowniczej obszaru Zakupów, Administracji i Finansów.

 

 

CIPS - Chartered Institute of Procurement and Supply


Zapraszamy na 8. edycję programu Procurement Executive Development Programme! Obejrzyj materiały

Edycja 2021

Program odbędzie się w okresie IX – X 2021 w zmodyfikowanej formie wynikającej z aktualnych ryzyk i zmiany modelu szkoleń.

Uczestnicy będą logować się poprzez dedykowaną platformę e-learningową, uczestniczyć w pracach w grupie, wspólnym rozwiązywaniu case studies i dyskusjach w trybie warsztatowym. W trakcie tegorocznej edycji szczególna uwaga będzie poświęcona udziałowi Zakupów w tworzeniu przewagi konkurencyjnej firmy, budowaniu odporności łańcucha dostaw oraz współdziałaniu funkcji zakupowej z innymi funkcjami w firmie (np. marketing, sprzedaż, produkcja).     

Program będzie obejmował 6 interaktywnych sesji on-line.

Uczestnicy Programu mają szansę nie tylko odświeżyć i pogłębić swoją wiedzę zakupową, ale również wymienić się doświadczeniami i poglądami na rolę funkcji Zakupów w ich firmach i otoczeniu konkurencyjnym oraz porównać rozwiązania z rynku.

Warunki uczestnictwa w Programie

Uczestnicy Programu PEDP powinni spełniać następujące warunki, analogiczne do wymagań do przystąpienia do ścieżki Management Entry Route:

 • Pełnienie stanowiska kierowniczego
 • Realizacja poniższego zakresu zadań:
  • zarządzanie budżetem,
  • kierowanie zespołem,
  • podejmowanie samodzielnych decyzji,
  • prowadzenie polityki kadrowej w swoim obszarze
 • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym
 • Dobra znajomość języka angielskiego

 Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

  kontakt (@) profitia.pl
  + 48 22 350 90 91
  + 48 22 350 90 91
 Al. Niepodległości 58, Warszawa