fbpx

 

Optymalizacja zakupów - Profitia

 

Usługi

Optymalizacja zakupów

Od wielu lat skutecznie usprawniamy dla naszych Klientów procesy i organizacje zakupowe generując wymierne oszczędności.

Narzędzia zakupowe

Doradzamy w doborze najlepszej metodyki i narzędzi zakupowych oraz pomagamy naszym Klientom w ich wdrożeniu.

Doradztwo w zakupach PZP

Nasi eksperci pomagają w efektywnym przeprowadzeniu postepowań w ramach Prawa Zamówień Publicznych.

Grupy zakupowe

Na bazie najlepszych światowych praktyk zakupowych zbudowaliśmy nowy na polskim rynku model konsolidacji zakupów.

Webinar: 3 sposoby na efektywne zakupy

Zapraszamy na bezpłatny webinar: 3 sposoby na efektywne zakupy w erze nowych technologii. Startujemy 03.04.2019 (środa) o godzinie 11.00. Zapisz się już dziś!

Rola działów zakupów w polskich przedsiębiorstwach stale rośnie i przybywa zatrudnionych w tym obszarze specjalistów. Jednocześnie obserwujemy postępującą cyfryzację procesów zakupowych. Dzięki automatyzacji, czynności do niedawna wykonywane manualnie, są teraz realizowane szybciej i dokładniej. Funkcja operacyjna zakupów jest coraz bardziej zautomatyzowana, przy jednoczesnym wzroście ich roli strategicznej. Cyfryzacja to już nie tylko trend, ale kierunek rozwoju.


Jak wykorzystać nowe technologie i platformy zakupowe w realizacji zakupów i rozliczaniu wydatków, osiągając jednocześnie przewagę konkurencyjną? Dlaczego digitalizacja to najlepszy sposób na szybsze, prostsze i tańsze zakupy firmowe?

Zapraszamy na bezpłatny webinar ekspertów z firm itelligence i Profitia, podczas którego dowiesz się:

 • jak usprawnić zakupy operacyjne i zmniejszyć ich koszt?
 • jak odciążyć działy finansowo-księgowe w obsłudze faktur zakupowych?
 • jak zmniejszyć koszty i czas rozliczeń z dostawcami?
 • jak przyciągnąć do siebie nowych dostawców i zwiększyć konkurencyjność przetargów?
 • jak inne firmy usprawniają biznes dzięki cyfryzacji zakupów?

PRELEGENCI 


Mariusz Turek
Partner, Profitia
Marusz Turek
Menedżer i ekspert zakupów i łańcucha dostaw z kilkunastoletnim doświadczeniem w doradztwie strategicznym i operacyjnym. Z sukcesem prowadził kilkadziesiąt programów rozwoju i profesjonalizacji firm w tych obszarach, realizował z powodzeniem projekty w Polsce, Europie Środkowej i Południowej. Od 2010 r. jest też wykładowcą na studiach podyplomowych w katedrze Logistyki Szkoły Głównej Handlowej. Od września 2015 posiada tytuł MCIPS nadawany przez Chartered Institute of Procurement and Supply, potwierdzający menedżerskie kompetencje i kompleksową wiedzę w obszarze Zakupów.

 

Adam Piętera
Consulting Senior Manager, itelligence

Adam
Adam Piętera od 20 lat jest związany z branżą IT, specjalizuje się w rozwiązaniach wspierających biznes. Szczególnie bliskie są mu zagadnienia e-handlu i zakupów B2B. Od kilkunastu lat, m.in. jako manager sprzedaży i marketingu, doradza polskim i zagranicznym przedsiębiorstwom w wyborze i zastosowaniu narzędzi dedykowanych dla procurementu i e-commerce. Najdłużej związany z produktami SAP. Autor wielu publikacji i wystąpień branżowych. Obecnie jako Senior Consulting Manager w itelligence sp. z o.o. odpowiada m.in. transformację biznesową z wykorzystaniem nowoczesnych platform zakupowych.

 

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

CIPS

cipsChartered Institute of Procurement and Supply roku jest największą globalną organizacją zrzeszającą profesjonalistów z obszaru Zakupów. Jej nadrzędnym celem, jako organizacji non-profit, jest zwiększanie wiedzy i kompetencji zakupowych swoich członków - zarówno indywidualnych, jak też korporacyjnych.

Właśnie trwa nabór na siódmą edycję PEDP - programu przygotowującego managerów do egzaminów CIPS.

Dowiedz się więcej

Wartości

W PROFITII wszyscy kierujemy się wspólnymi wartościami. Pozwalają nam one lepiej integrować się jako zespół oraz przedstawiać naszym Klientom spójny, wyrazisty wizerunek firmy.

Profesjonalizm

Z sukcesem łączymy doświadczenie z doradztwa strategicznego z wiedzą o zakupach, zdobytą podczas wieloletniej pracy z Klientami różnych branż sektora publicznego, jak i prywatnego. Pozwala nam to oferować najlepszej jakości produkty doradcze oraz rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy biznesowe naszych Klientów.

Innowacyjność

Nie zadowalają nas standardowe, wzięte "z półki" produkty konsultingowe. Aby zapewnić naszym Klientom trwały wzrost wartości firmy, razem z nimi opracowujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Dzięki doświadczeniu oraz współpracy z międzynarodową siecią ekspertów akademickich i branżowych potrafimy zapewnić nowe spojrzenie i alternatywne podejście.

Integralność i etyka

W codziennych kontaktach z klientami stosujemy jasny kodeks postępowania, który pozwala nam z powodzeniem sterować zmianami w trudnym i burzliwym otoczeniu biznesowym. Od siebie i innych wymagamy przestrzegania najwyższych standardów etycznych, a także dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i procesów.

Zorientowanie na wyniki

Nasze działania nastawione są zawsze na poprawę wyników naszych klientów, a nie produkcję dokumentów - w tym ostatnim, uczciwie przyznajemy, jest wiele firm doradczych lepszych niż my. Naszą największą ambicją jest pokazanie klientowi na koniec projektu osiągniętej poprawy wyników jako wielokrotności kosztu wspólnego projektu.

Statystyki Profitia

8

Liczba firm z Top 10 w Polsce, z którymi pracujemy

50 mld PLN

Wolumen wydatków zakupowych naszych Klientów

2 000

Liczba zakupowców, dla których pracujemy

>500 mln PLN

Wolumen oszczędności wygenerowanych dla naszych Klientów

Artykuły

Conference Future of Procure...

Conference Future of Procurement

The Chartered Institute of Procurement and Supply invites you to a conference "Future of Procurement. How to b...

Raport płacowy CIPS i Hays 2...

Raport płacowy CIPS i Hays 2019

Jak zmieniły się wynagrodzenia Kupców na przestrzeni lat i czy warto dalej rozwijać się w tym kierunku?

Jak CIO może zwiększyć efekt...

Jak CIO może zwiększyć efektywność operacyjną poprzez digitalizację zakupów?

W dzisiejszej gospodarce wiele organizacji „digitalizuje” sposób prowadzenia działalności. Polega to m.in. na...

Webinar: 3 sposoby na efekty...

Webinar: 3 sposoby na efektywne zakupy

Zapraszamy na bezpłatny webinar: 3 sposoby na efektywne zakupy w erze nowych technologii. Startujemy 03.04.201...

Zaufali nam

 • logo ZAKŁADY AZOTOWE PUŁAWY
 • logo TUI
 • logo Tauron
 • logo Szpital w Kościerzynie
 • logo PZU
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Kontakt

  kontakt (@) profitia.pl
  + 48 22 350 90 91
  + 48 22 350 90 91
 Al. Niepodległości 58, Warszawa